Motory Linear pre krídlové brány


Motory pre automatické brány od talianskej značky King Gates. Pohony na posuvné, krídlové a garážové brány, závory a originálne príslušenstvo.

V ponuke motorov Linear pre krídlové automatické brány sa momentálne nachádza:
Motor Linear 230V pre krídlové automatické brány do 2,5 m alebo 300 kgVlastnosti

Motor Linear je teleskopický pohon pre krídlové brány s maximálnou dĺžkou jedného krídla 2,5 metra alebo hmotnosťou 300 kg. Motory Linear, okrem ľahkej údržby, decentného vzhľadu a vysokej kvality, naviac ponúkajú cenovo prijateľné riešenie pre krídlové automatické brány. Motor má zabudovanú tepelnú poistku na 140°C, nezahrieva sa a vďaka teleskopickým piestom je veľmi prispôsobivý.

Spolu s motorom Linear v balení nájdete kovové konzoly, ktoré sú potrebné na bezpečné uchytenie motora na krídlovú bránu. Keďže motory Linear nie sú pozdĺžne symetrické, dodávajú sa obidve verzie motorov - ľavý a pravý, s riadiacou elektronikou v externom boxe.

Plastová ochrana na konci piestu motora zaručuje dobrú funkčnosť automatického systému aj v prípade námrazy. Pevné kovové konzoly držia motor na krídlovej bráne za každého počasia. Motor Linear je upevnený na krídlovej bráne v dvoch miestach. Tým, že vysúva a zasúva stredový piest, otvára alebo zatvára krídlovú bránu.

Inštalácia

Inštaláciu pohonov Linear si vďaka KING Gates naozaj dokážete skrátiť na minimum. V balení motora Linear na krídlové automatické brány je špeciálna predpripravená 1,5 m dlhá kabeláž. Pri inštalácii v stačí upevniť motory na bránu, zapojiť ich do elektrickej siete a naprogramovať. Montáž nikdy nebola jednoduchšia.

Počas výpadku prúdu je odblokovanie jednoduché a rýchle vďaka malej kľučke, ktorá sa zasunie na vrchnej strane motora do šesuholníkovej západky. Keď je motor odblokovaný, môžete krídlovú bránu ľahko otvárať a zatvárať. Pre opätovné spustenie motorov ich treba zablokovať a s krídlovou bránou jemne pohnúť. Tým sa predíde nežiadúcemu poškodeniu motora Linear.


Obrázky k motoru Linear pre krídlové brány

Náhľad koncového úchytu motora Linear, ktorý sa pripevní na konzolu na krídlovej bráne. Kryt z kvalitného plastu zabezpečí hladký chod motora aj v prípade námrazy. Druhý obrázok dokumentuje jednoduché a rýchle odblokovanie motora. To sa hodí pri nežiadúcom výpadku elektrického prúdu.

slide_1

Šikovný úchyt motora a plastová ochrana proti námraze.

slide_2

Jednoduchý systém odblokovania motora.