Motory Jet pre krídlové brány


Motory pre automatické brány od talianskej značky King Gates. Pohony na posuvné, krídlové a garážové brány, závory a originálne príslušenstvo.

Vyberte si verziu motora Jet, všetky pre krídla automatických brán do 3 m alebo 600 kg:
Motor Jet 230V na krídlové brány s úpravou Fast
Motor Jet 230V na krídlové brány s úpravou Slow
Motor Jet 24V na krídlové brány


Motory pre automatické brány od talianskej značky King Gates. Pohony na posuvné, krídlové a garážové brány, závory a originálne príslušenstvo.

Vyberte si verziu motora Jet Top s ochrannými štetinkami, ktoré sa zídu v prašnom prostredí:
Motor Jet 230V TOP na krídlové brány s úpravou Fast a ochrannými štetinkami
Motor Jet 230V TOP na krídlové brány s úpravou Slow a ochrannými štetinkami
Motor Jet 24V TOP na krídlové brány s ochrannými štetinkami


Kvalita

Kvalitu môžete vidieť, ale kvalitu môžete aj ucítiť. Pri motore Jet kvalitu ucítite hneď, ako si ho poťažkáte v rukách. Len hmotnosť samotného motora napovedá o tom, že je vyrobený z kvalitných materiálov. Obal motora Jet je vyrobený z liateho hliníka, ktorý je pevný a odolný proti korózii. Vnútorné súčiastky, ako je slimák, prevody a ložiská, sú vyrobené z ušľachtilej ocele a bronzových zliatin, ktoré si zachovajú potrebné vlastnosti aj pri zvýšenej teplote. Tým sa zachová plná funkčnosť motora Jet aj pri jeho intenzívnom používaní. Všetky komponenty sa otáčajú na guličkových ložiskách, ktoré znižujú trenie a hluk.

Vhodný výber kvalitných materiálov Vám zaručí dlhú životnosť motora a spokojnosť s krídlovou bránou. Srdce motora Jet pre krídlové brány tvoria mechanické prevody, špeciálne vyvinuté tak, aby sa medzi nimi minimalizovalo trenie. Tieto unikátne prevody, ktoré sa vyznačujú zaoblenými zubami, zabezpečujú perfektný a maximálny kontakt medzi jednotlivými ozubenými kolesami. To je základ pre tichý chod a nízke opotrebenie vnútorných súčiastok motora Jet. Vďaka tomu sa zvýši predovšetkým životnosť motora.

Vlastnosti

Inštalácia motora Jet je ľahká a jednoduchá vďaka predpripravenému konektoru. Vodeodolný napájací konektor sa iba zasunie do motora a prepojí s elektronikou v riadiacej jednotke.

Motor Jet disponuje spoľahlivým manuálnym odblokovaním s vlastným kľúčom, ktorý sa nachádza na vrchnej strane motora. Odblokovací systém umožňuje rýchlu prácu s automatickou bránou v prípade výpadku prúdu. Zasuňte krytku kľúčovej dierky, kľúčom odomknite klapku a následne je vysuňte smerom hore. Tým sa motor Jet odblokuje. Pre opätovné spustenie motorov treba klapku zatvoriť a mierne s krídlovou bránou pohnúť, aby do seba ozubené kolieska krásne zapadli a nepoškodili sa.

Na spodnej strane motora Jet je umiestnená otáčacia skrutka a robustný 22 mm slimák. Slimák je upevnený na krídlovej bráne a tým, že sa posúva po skrutke, otvára a zatvára bránu. Do cesty sa mu namontujú ešte mechanické koncové dorazy, aby spoľahlivo zastavil krídlovú bránu tak, kde má. Regulovateľné dorazy umožňujú rýchle nastavenie dráhy brány. Výhodou mechanických dorazov je predovšetkým skutočnosť, že sú pripevnené na motore. Z toho dôvodu už nie je potrebná inštalácia iných mechanických dorazov do dráhy krídel brány.

Vyhotovenie

Motor Jet je navrhnutý tak, aby sedel na každú krídlovú automatickú bránu. Jemné línie motoru dodávajú štýlový vzhľad, ktorý je odrazom talianskej elegancie. Motory Jet pre automatické krídlové brány sú dostupné vo viacerých verziách. K dispozícii sú spoľahlivé 24V motory Jet alebo 230V motory vo verziách Fast alebo Slow (rýchly alebo pomalý). 24V motory Jet sú bezpečnejšie na inštaláciu aj používanie, spoľahlivejšie a vhodné na intenzívnu prevádzku na krídlových bránach.

Motory Jet si je možné zaobstarať v dvoch farebných prevedeniach - sivá alebo čierna farba. Zároveň si je možné motory Jet objednať so špeciálnymi ochrannými štetinami. Štetiny sú umiestnené na spodnej časti motora, kde sa pohybuje slimák. Ochranné štetinky sú vhodné obzvl᚝ť do prašného prostredia, pretože chránia otáčaciu skrutku a slimák od prachu, ktorý môže spôsobiť ich zaseknutie.


Obrázky k motoru Jet pre krídlové brány

Pozrite sa z blízka na motory Jet. Jednoduché a bezpečné odblokovanie motora a vodeodolný napájací kábel. Robustné vnútorné súčiastky zo zliatin bronzu a ušľachtilej ocele, ktoré stoja na pevných ložiskách, a spoľahlivé mechanické dorazy. To sú iba niektoré plusy motora Jet pre krídlové brány.

slide_1

Šikovný systém odblokovania motora.

slide_2

Predpripravená kabeláž šetrí čas pri montáži.

slide_3

Prevody sú vyrobené z bronzu a ušľachtilej ocele.

slide_4

Upevnený mechanický doraz.