Motory Intro pre krídlové brány


Motory pre automatické brány od talianskej značky King Gates. Pohony na posuvné, krídlové a garážové brány, závory a originálne príslušenstvo.

V ponuke motorov Intro pre krídlové automatické brány sa momentálne nachádza:
Motor Intro 24V pre automatické krídlové brány do 2,5 m alebo 400 kgIntro

Ak na Vašej automatickej bráne nemáte miesto na poriadne uchytenie kĺbového alebo iného pohonu na krídlové brány, a zároveň nechcete zničiť estetiku nádherne zdobenej brány, potom tu pre Vás máme presne to, po čom túžite - podzemný motor Intro.

Intro je vyrobený z pevného hliníka s bronzovými vnútornými súčiastkami. Spĺňa vode odolnosť stupňa IP 67, ktorá zaručuje spoľahlivý chod motora a minimálnu údržbu. Pri výpadku prúdu sa môže automatická brána odblokovať pomocou robustnej páky, ktorá sa dá do motora ľahko vsunúť aj pri miernej námraze.

Motor Intro je uložený v oceľovej skrinke, ktorý ho chráni pred okolitým prostredím. Robustný motor s ľahkosťou zvládne otvoriť krídlo automatickej brány do 2,5 m. Odblokovanie motora je prispôsobené tak, aby ste nemuseli nič odpájať, stačí použiť odblokovaciu páku.

Vyhotovenie

Podzemný motor Intro 24V je možné si zaobstarať v dvoch verziách. V obidvoch je použitý rovnaký 24V motor, rozdiel je iba v ochrannej skrinke. Tá je vyrobená z pozinkovanej alebo z nerezovej ocele. Skrinka chráni motor Intro pred okolitým prostredím, zároveň je vyrobená tak, aby spĺňala všetky potrebné bezpečnostné normy. Súčasťou motora je špeciálny prevodový systém, ktorý umožňuje otáčať krídlom brány v maximálnom rozpätí 180°.

Bezpečnosť

Motor Intro sa ukrýva v kvalitne spracovanej oceľovej skrinke. V prípade výpadku prúdu sa na odblokovanie motora používa špeciálna páka, takže nemusíte nič odmontovávať. Motor Intro dosiahol v testovaní úroveň ochrany IP 67. Motor je podľa tejto úrovne úplne odolný proti prachu, malým čiastočkám a iným nečistotám. Zároveň poskytuje dostatočnú ochranu proti povrchovej vode, a to až do hĺbky 1 m.

Obrázky k motoru Intro pre krídlové brány

Ako môžete vidieť na prvom obrázku, motor Intro sa nachádza v pevnej oceľovej skrinke. Ďalej si môžete pozrieť odblokovaciu páku, ktorá sa hodí pri výpadku elektrického prúdu a ako vyzerá samotný motor Intro bez ochrannej skrinky. Ako posledný obrázok je vyobrazený prevodový systém, ktorý umožní motoru otvárať krídlovú bránu až do veľkosti uhla 180°.

slide_1

Podzemný motor Intro v oceľovej skrinke.

slide_2

Jednoduchý systém odblokovania motora.

slide_3

Motor Intro bez podzemnej ochrannej skrinky.

slide_4

Sada pre Intro 24V na otváranie krídla v 180° uhle.